Źródło fot: Interia Muzyka

Perkusista Rolling Stones nie żyje. Charlie Watts miał 80 lat

Perkusista Rolling Stones Charlie Watts zmarł w szpitalu w wieku 80 lat. “Odszedł on dziś spokojnie w londyńskim szpitalu w otoczeniu swojej rodziny” – poinformowano w oświadczeniu

“Z ogromnym smutkiem ogłaszamy śmierć naszego ukochanego Charliego Wattsa. Odszedł on dziś spokojnie w londyńskim szpitalu w otoczeniu swojej rodziny” – poinformowała osoba reprezentująca muzyka.

“Charlie był cenionym mężem, ojcem i dziadkiem, a także członkiem The Rolling Stones i jednym z największych perkusistów swojego pokolenia” – dodano w oświadczeniu.

Watts, który w czerwcu br. r. skończył 80 lat, przeszedł niedawno operację. Lekarze zalecili mu odpoczynek. Dlatego muzyk zdecydował się nie grać podczas nadchodzącej trasy koncertowej zespołu.

“Po raz pierwszy moje wyczucie czasu było trochę nietrafione. Ciężko pracuję, aby dojść do pełnej sprawności, ale za radą ekspertów zaakceptowałem dziś, że to trochę potrwa. Po całym, wywołanym cierpieniu fanów spowodowanym epidemię, naprawdę nie chcę, aby wielu fanów Rolling Stonesów, którzy mają bilety na najbliższą trasę koncertową, było rozczarowanych kolejnym przełożeniem lub odwołaniem koncertów” – napisał Watts w specjalnym oświadczeniu skierowanym do fanów na początku sierpnia.

Źródło: https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/perkusista-rolling-stones-nie-zyje-charlie-watts-mial-80-lat/1wqqwth?utm_source=facebook_extra_viasg_kultura&utm_medium=social&utm_campaign=allonet_social_24h&srcc=ucs&utm_v=2&fbclid=IwAR0dVfiRQlCOYmJKNyejHeNfNZHuNZ10H11LlhQZ8mOzwcGVQzJRrn6qF5o

Przewiń do góry