Monika „Monami” Miller świętuje 26 urodziny i prezentuje kolejny singiel. Krew się polała!

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel Moniki „Monami” Miller  – „Nie mów mi” Do utworu tak jak w przypadku „W bezruchu” i „Euforii” powstał teledysk. Momentami jest naprawdę mrocznie. 


Zobacz video do „Nie mów mi”


Co sama wokalistka ma do powiedzenia na temat najnowszego singla?
„Nie mów mi to kolejny utwór, w którym chcę przekazać Wam odrobinę swoich emocji. Jeśli chcesz mnie poznać to posłuchaj tego co mam do powiedzenia w swoich utworach. To jestem ja jakiej nie można mnie zobaczyć na Instagramie czy w telewizji. Muzyka jest moim polem do wyrażania siebie. Wszystkich chętnych zapraszam w długą muzyczną podróż.  Gdy byłam dzieckiem słyszałam często w radiu utwór pt. „Kocham wolność” zespołu Chłopcy z Placu Broni – nagrywając utwór „Nie mów mi” czułam podobne emocje jak wtedy gdy słyszałam tą piosenkę. Gdy ktoś zadaje mi pytanie o czym jest “Nie mów mi” odpowiadam: O wolności.  Do hejterów mam tylko jedno zdania „Nie mów mi,jak mam żyć” Reszty dowiecie się słuchając kawałka i oglądając klip” 

Monami ma co świętować. Oprócz kolejnej premiery obchodzi dzisiaj także 26 urodziny. Wszystkiego najlepszego! Przypomnijmy debiutancka płyta piosenkarki jest zapowiadana na koniec 2021 roku. 

Przewiń do góry